українська вишиванка

Ціна: 1040 грн l Економія: 145 грн

Нова ціна: 895 грн

українська вишиванкаукраїнська вишиванка

Чоловіча вишита сорочка ck-1031-3
Тканина: батист/полотно

Ваш розмір:
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Місто

* - поля обов'язкові для заповнення
Таблиця розмірів

Чоловіча вишиванка ск-1031-3

Чергова сучасна чоловіча вишиванка ск-1031-3. Вона така ж як дві попередні моделі, але у цієї свої кольори. Тут, як ви вже помітили, переважають зелені відтінки кольорів. Також вона виготовляється як на білому, так і на сірому льоні чи батисті. А ще ця модель прикрашена мережкою. В вишиванці буде зручно як у літку, коли досить тепло, так і у більш холодні пори року, коли зверху одягається якийсь верхній одяг.

Замовити вишиванку можна у нас на сайті, увівши свої дані у відповідних полях, або безпосередньо зателефонувавши, тоді ми в телефонному режимі приймемо ваше замовлення і зовсім скоро Ви отримаєте свою вишиванку.

При виготовленні даної вишиванки були використані німецькі нитки з віскози, що підвищують її практичність та довговічність.

вишиванки купить вишиванки купить вишиванки купить

Як правильно знімати мірки

Обхват шиї Обхват грудей Обхват талії Довжина рукава

Оберніть стрічкою основу шиї. При вимірі стрічка повинна щільно (але без натягу) прилягати до тіла.

Вимірюється горизонтально по виступаючих точках грудей навколо тіла. При вимірі стрічка повинна щільно (але без натягу) прилягати до тіла.

Накладіть стрічку горизонтально навколо тулуба на рівні талії. При вимірі стрічка не натягується.

Виміряйте по злегка зігнутій руці відстань від плеча до того місця, де, на Вашу думку, повинен закінчуватися рукав сорочки.